Hakkımızda

Firmamız, sunmuş olduğu hizmet kapsamında müşterilerinin memnuniyetini her zaman en ön planda tutmaktadır. Hizmetlerimiz, halı yıkama, kilim, yolluk, ipek yün halı, nepal halı, el dokuma halı, İran halı, yorgan ve battaniye yıkama olarak sayıla bilmekle birlikte, bu hizmetlerin her biri kendilerine özel sanayi ekipmanları ile gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde en iyi performans alınmaktadır.

Müşteri beklentilerini eksiksiz bir şekilde  her seferinde, zamanında ve bütün olarak karşılamak; çevreye ve doğaya saygılı, kullandığı halı yıkama şampuanları ve kimyasallar ile ekolojik dengeye zarar vermeyen tamamen estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

Önceliğimiz Hizmette güven  ,En iyi Şekilde müşteri memnuniyeti, kalite, hızlı teslimat ve düzenli prensiplerine bağlı, gerçek anlamda etik değerleri olan, tamamen müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir firma olmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Haliyikamadiyarbakir.com internet üzerinden Diyarbakır ilindeki halı yıkama firmaları, şirketlere ve özel işletmelere firma rehberi hizmeti sunmaktadır.  Diyarbakır’ın en geniş sanal rehberine sahiptir. Web sitemizi bir kartvizit olarak düşünebilirsiniz, Halı yıkama hizmeti veren firmanızı kolayca ulaşabilirsiniz. Amaç ve gayelerimizin başında Diyarbakır iş sektörünü tek bir yerde toplayıp ziyaretçileri yormadan hizmet vermektir.